Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
32321
29.07.2010, 15:59
Ja się nie martwię przede wszystkim o komunikację Bunozy z Jovaniciem, bo cała reszta defensywy to wieża Babel
woocashx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do woocashx
Znajdź inne posty napisane przez woocashx