Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32320
Stary 29.07.2010, 15:59
bla bla bla... plotkujcie dalej... lepiej niech tu tylko pisze Maci0s i Zbymak bo przynajmniej w większości sprawdzone informacje... Myślę że prócz Chaveza przyda się jeszcze jeden stoper no i może lewy obrońca

Chciałbym aby na lewym skrzydle pozostali Piotr Brożek i Paljić
Na prawe skrzydło Kirm/Mały/Łobo no ewentualnie Boguski i to on by mi tu pasował

A Kirma to bym na środek pomocy przesunął
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując