woocashx napisał(a):

|
Ciekawe co z Elsnerem. Mógłby być obok Kowalskiego, alternatywą dla pary Bunoza-Chavez. Clebera nie liczę, bo to już dla mnie przeszłość. Trzeba ogrywać młodszych, bo kto bardziej potrzebuje zgrania jak nie środek obrony.
|
wczoraj podali że z Elsnera Wisła zrezygnowała