|
Prawdę mówiąc nie wiadomo kto by się przydał, bo nie wszyscy mieli okazję się zaprezentować. Nie znamy silnych stron zespołu. Wszystko w budowie. Teraz potrzeba czasu, żeby zauważyć te słabe punkty zespołu i wyeliminować je w zimie. Ja bym zluzował z zakupami, chyba, ze chodzi o sprzedaż Małeckiego, Piotra Brożka, Diaz lub wykopanie Łobo. Wtedy trzeba by ich kimś zastąpić.
Ostatnio edytowane przez tofik : 29.07.2010 o godz. 15:58.
|