Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomek9
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
32316
29.07.2010, 15:51
Diaza mogą sprzedać, trochę się zarobi i w zimie kogoś kupi.
a na lewej pomocy jest Kirm, Paljić..
tomek9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomek9
Odwiedź stronę domową użytkownika tomek9!
Znajdź inne posty napisane przez tomek9