Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32314
Stary 29.07.2010, 15:50
skoro Bunoza jest sprawką Klejdinsta
to tak naprawdę nie wiemy co on prezentuje, czy warto było wydać 400tys euro
2008/09 zaliczył spadek, ale dzieki transferowi do Karlovac zagrał koejny seozn w 1 lidze chorwackiej, miejsce 5-6 wg różnych źródeł
myśłalem że obok Jovanica to bedzię najpewniejszy transfer, teraz widzę ze trzeba poczekać



wbrew pozorom w kadrze są jeszcze braki, poza Chavezem przydałby się jeszcze jeden środkowy obrońca poza tym w kontekscie mozliwosci odejscia Diaza potzrebny jest ktoś na lewą obronę, prawe skrzydło za Małego/Łobo no i napastnik, bo kto wie co będzie za rok/pół z Brożkiem czy Boguskim, a Rios nawet jakby się sprawdził, to nie wiadomo czy uda nam się go wyciągnąć
moim zdaniem kolejny środkowy by się przydał
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 29.07.2010 o godz. 15:56.
Odpowiedz cytując