Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
32313
29.07.2010, 15:42
Ciekawe co z Elsnerem. Mógłby być obok Kowalskiego, alternatywą dla pary Bunoza-Chavez. Clebera nie liczę, bo to już dla mnie przeszłość. Trzeba ogrywać młodszych, bo kto bardziej potrzebuje zgrania jak nie środek obrony.
woocashx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do woocashx
Znajdź inne posty napisane przez woocashx