Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13206
Stary 29.07.2010, 15:39
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Każdy kto będzie chciał wypełni druk i wyśle PP. Z tym zbieraniem pod stadionem też niezły pomysł, tylko ktoś kto blisko mieszka musiałby znaleźć stół i zakupić trochę długopisów. Ja do Krk mam 30 km i z deka nie dam rady przytaszczyć stołu ;/
zrobienie takiego "stanowiska" na R22 to żaden problem - kwestia wyboru odpowiedniego miejsca + parę ludzi do "obsługi",

potrzeba ludzi, żeby przyszli i złożyli te podpisy, bo ilosc podpisów jest najważniejsza i trzeba będzie mocno nagłosnić tę akcję i przemówić kibicom do rozsądku, żeby ruszyli dupy.
Odpowiedz cytując