WiślakMyślenice napisał(a):

|
Dokładnie. Każdy kto będzie chciał wypełni druk i wyśle PP. Z tym zbieraniem pod stadionem też niezły pomysł, tylko ktoś kto blisko mieszka musiałby znaleźć stół i zakupić trochę długopisów. Ja do Krk mam 30 km i z deka nie dam rady przytaszczyć stołu ;/
|
zrobienie takiego "stanowiska" na R22 to żaden problem - kwestia wyboru odpowiedniego miejsca + parę ludzi do "obsługi",
potrzeba ludzi, żeby przyszli i złożyli te podpisy, bo ilosc podpisów jest najważniejsza i trzeba będzie mocno nagłosnić tę akcję i przemówić kibicom do rozsądku, żeby ruszyli dupy.