Chavez będzie ok, mam nadzieję, że jeszcze jakiegoś napastnika uda nam się pozyskać i sprzedać kogoś z Brożków, Diaza, Małego, Łobo, Kirma, bo jak to mówią ... nie ma osób nie do zastąpienia
Sryy za off top Smolarek to jest taki trochę podobny do Kirma gościu, bo bardzo chce ale mu się nie udaje, ma bardzo duże mniemanie o sobie ale jakoś mu nie za bardzo wychodzi, chciałby być gwiazdą ale umiejętności na gwiazdę na małe ;/