Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13204
Stary 29.07.2010, 15:29
Zaraz się k.....a okaże że na tym forum to wszyscy mieszkaja gdzieś w Australii.....żeby nie było zgłosiłem 2 osoby ale mogliśmy być dopiero po 19-tej .Z plusów to że kilka osób sie zglosiło -dobre i tyle ale reszta ARMII Białej Gwiazdy gdzie była?

Pomysł z wrzuceniem tabelek na stronę dobry myślę że każdy min.20 podpisów lekko zbierze
Odpowiedz cytując