|
Dokładnie. Każdy kto będzie chciał wypełni druk i wyśle PP. Z tym zbieraniem pod stadionem też niezły pomysł, tylko ktoś kto blisko mieszka musiałby znaleźć stół i zakupić trochę długopisów. Ja do Krk mam 30 km i z deka nie dam rady przytaszczyć stołu ;/
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|