krkgiba napisał(a):

|
wrzucenie tabelek do sciągnięcia do internetu dla każdego
|
Świetny pomysł. Ja na pewno ściągnę i obejdę kogo sie da - kilkadziesiąt podpisów zbiorę i pocztą wyśle listę. W Krakowie mi ciężko działać gdyż dzieli mnie dystans 170km a jeszcze nie jestem pełnoletni i nie mogę w pełni o sobie decydować