Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32304
Stary 29.07.2010, 15:19
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Proszę powiedz, że żartowałeś...! Poza tym dostał nie 30 a 15 tys i sam je sobie wybrał...
Kara powinna być jedna. Albo kasa albo wypad. Ja popieram wypad, rozumiem, że transfer trzeba załatwić a to trwa, ale w tej sytuacji jest odrobinkę nie fair ( chyba że miłość Małeckiego do Wisły zmalała i nie traktuje transferu jak kary - wtedy ok)

koyoot napisał(a):Wyświetl post

Czyli... zeslanie na Syberie.
Całkiem na poważnie to Rosja może być najlepszym kierunkiem dla niego. Miałby i kasę i może by spokorniał.
Powód: dopiska + błąd
Ostatnio edytowane przez Tarann : 29.07.2010 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując