maci0s napisał(a):

|
Proszę powiedz, że żartowałeś...! Poza tym dostał nie 30 a 15 tys i sam je sobie wybrał...
|
Kara powinna być jedna. Albo kasa albo wypad. Ja popieram wypad, rozumiem, że transfer trzeba załatwić a to trwa, ale w tej sytuacji jest odrobinkę nie fair ( chyba że miłość Małeckiego do Wisły zmalała

i nie traktuje transferu jak kary - wtedy ok)
koyoot napisał(a):

Czyli... zeslanie na Syberie .
|
Całkiem na poważnie to Rosja może być najlepszym kierunkiem dla niego. Miałby i kasę i może by spokorniał.