maci0s napisał(a):

|
Wiesz jak to jest... Mama wybacza... Ojciec wybacza... Basałaj wybacza, ale Cupiał nie wybacza... Resztę sobie dośpiewaj.
|
Ciekawe nie lubię gdybać ale jeśli Małecki jest na wylocie to zwiększa to prawdopodobieństwo że owym znanym piłkarzem jest jednak napastnik...