Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32290
Stary 29.07.2010, 15:09
ja powiem tak teraz juz chyba nie ma co narzekac transfery sa i to mysle przemyslane plus jeszcze moga jakies byc wiec duzy plus dla zarzadu ale tak sobie mysle zawsze jak bylismy mistrzem to nie robiono takich wzmocnien przed LM wiec moze to ze nie zdobylisnmy go to dobry znak i dzieki temu cos sie zmieni mam nadzieje
Odpowiedz cytując