ja powiem tak teraz juz chyba nie ma co narzekac transfery sa i to mysle przemyslane plus jeszcze moga jakies byc wiec duzy plus dla zarzadu ale tak sobie mysle zawsze jak bylismy mistrzem to nie robiono takich wzmocnien przed LM wiec moze to ze nie zdobylisnmy go to dobry znak i dzieki temu cos sie zmieni

mam nadzieje
