Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32288
Stary 29.07.2010, 15:08
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie normalna polityka transferowa klubu z Reymonta. Żadne święto ale wreszcie powrót do normalności i konkretne transfery na miarę klubu. Wreszcie koniec z wynalazkami typu a'la Beto.
Transfery OK ale jednak szkoda Marcelo i Głowackiego. Mozliwe, ze jakby nie odeszli to nowi obroncy by nie przyszli ale kto wie. Moze dla wiekszej rywalizacji do tych transferow doszłoby nawet bez pozbycia sie owych graczy? tego sie juz nie dowiemy. Juz sie nie moge doczekac wznowienia rozgrywki naszej rodzimej ligi.
Odpowiedz cytując