Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32287
Stary 29.07.2010, 15:08
woocashx napisał(a):Wyświetl post
Nawet nie w Koszycach, tylko na podwórku, bo ponoć ma z nimi rozwiązany kontrakt
To chyba plota byla.
Odpowiedz cytując