Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32286
Stary 29.07.2010, 15:08
Dla mnie Milinković po tych wszystkich swoich fochach jest spalony. Była oferta, a nagle chłopak zażądał sobie warunków finansowych jakby był drugim Muellerem albo Ozilem. Już jednego fochmana mamy w drużynie i drugi nie jest nam potrzebny.
Odpowiedz cytując