Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13200
Stary 29.07.2010, 15:03
wislak906 napisał(a):Wyświetl post
Na kolejnym portalu piszą o naszym stadionie i akcji zbierania podpisów.

http://http://sportowetempo.pl/pn_malopolska_2010_2011/artykul/15167_Kibice_Wisly_chca_wrocic_na_Reymonta
popraw link, podwójne "http"
Odpowiedz cytując