Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32282
Stary 29.07.2010, 15:03
RAF napisał(a):Wyświetl post
Moze jednak warto trzymac reke na pulsie.... Wiesz okienko zacznie dobiegac konca i moze majac wizje gry w Koszycach troche zmieknie...
Nawet nie w Koszycach, tylko na podwórku, bo ponoć ma z nimi rozwiązany kontrakt
Odpowiedz cytując