Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
32282
29.07.2010, 15:03
RAF
napisał(a):
Moze jednak warto trzymac reke na pulsie.... Wiesz okienko zacznie dobiegac konca i moze majac wizje gry w Koszycach troche zmieknie...
Nawet nie w Koszycach, tylko na podwórku, bo ponoć ma z nimi rozwiązany kontrakt
woocashx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do woocashx
Znajdź inne posty napisane przez woocashx