Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7373
Stary 29.07.2010, 15:02
konkursowicz napisał(a):Wyświetl post
Gdybym bym bogaty, to rozwiązałbym z nim kontrakt. Niestety, jego zarobki są wysokie, dla mnie zbyt wysokie.
Bys sie jeszcze mocno zdziwil ile zarabia Lobo, wcale najwyzszego kontraktu nie ma w klubie, wrecz bym powiedzial, ze ma kontrakt na zasadzie: "no fun, no money"
Odpowiedz cytując