konkursowicz napisał(a):

|
Gdybym bym bogaty, to rozwiązałbym z nim kontrakt. Niestety, jego zarobki są wysokie, dla mnie zbyt wysokie.
|
Bys sie jeszcze mocno zdziwil ile zarabia Lobo, wcale najwyzszego kontraktu nie ma w klubie, wrecz bym powiedzial, ze ma kontrakt na zasadzie: "no fun, no money"
