koyoot napisał(a):

|
Z czlowiekiem ktory krzyczy 400k euro za sezon netto chyba nie ma sensu prowadzic interesow. I tak tez Wisla postanowila.
|
Moze jednak warto trzymac reke na pulsie.... Wiesz okienko zacznie dobiegac konca i moze majac wizje gry w Koszycach troche zmieknie...