Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32277
Stary 29.07.2010, 14:59
RAF napisał(a):Wyświetl post
Moze jakbysmy wzieli troche grosza to powalczylibysmy jeszcze o tego Serba z Koszyc........
Z czlowiekiem ktory krzyczy 400k euro za sezon netto chyba nie ma sensu prowadzic interesow. I tak tez Wisla postanowila.
Odpowiedz cytując