Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7369
Stary 29.07.2010, 14:57
Taką politykę jaką zapowiada zbymak to ja rozumiem.Powinniśmy właśnie się wzmacniać w zimie by na el.LM bądź el.LE mieć zgrany zespół a nie eksperymentować w lecie.Na tą porę wydaje mi się,że nie trzeba już żadnych transferów.No może jeszcze to głośnie nazwisko.W zimę kupić jakiegoś naprawdę dobrego skrzydłowego bo mamy ich dużo,ale nie jakiś super.Napadziorów nam nie trzeba o ile wykupimy dobrze sprawującego się Riosa.Obrońca oglądany długi czas i lewy obrońca.
Odpowiedz cytując