Skróty meczów Osmana z MŚ w RPA:
Honduras-Szwajcaria:
http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...mp=vid_OEV_P_P
Honduras-Chile:
http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...mp=vid_OEV_P_P
I bramki z meczu z Hiszpania:
http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...mp=vid_OEV_P_P
http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...mp=vid_OEV_P_P
Fakt to są skróty,pokazane tylko akcje bramkowe wiec te w ktorych coś zawiniła obrona, pewnie dlatego nie ma tu super zastopowanych akcji Chaveza.Ale miał "udział" w straconych bramkach z Hiszpania, coś tam "przepuścil" w pozostałych meczach..Osman Chavez gra z 2..
Mimo, że dla mnie z tych skrótów nie wyłania sie pilkarz pokroju Marcelo , to mysle ze na Polska Lige jest to co najmniej strzał w 9...