Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32274
Stary 29.07.2010, 14:56
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Są tutaj ludzie na forum których przepowiednie się sprawdzają. Nie zawsze ale bardzo często. Jakby pisali konkretne nazwiska to by było to na szkodę Wiśle, gdyż pismaki dość mocno śledzą nasze forum. Jest też taki jeden gość na wislaportal.pl ma ksywkę "Lolek" i jego przepowiednie też się sprawdzają.
Przepowiednie? To maciOs jest wróżbitą? Gratuluję, całkiem niezła skuteczność
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując