pawelo84 napisał(a):

|
Są tutaj ludzie na forum których przepowiednie się sprawdzają. Nie zawsze ale bardzo często. Jakby pisali konkretne nazwiska to by było to na szkodę Wiśle, gdyż pismaki dość mocno śledzą nasze forum. Jest też taki jeden gość na wislaportal.pl ma ksywkę "Lolek" i jego przepowiednie też się sprawdzają.
|
Przepowiednie? To maciOs jest wróżbitą? Gratuluję, całkiem niezła skuteczność
