Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cuul
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
32267
29.07.2010, 14:53
sportnh
napisał(a):
Bylo juz tutaj walkowane ze ponoc chodzi o Nkankwo Kanu
Nadal potrzebujemy wysokiego napastnika i obrońcy. Skoro szukają pomocnika, jak napisał maci0s to pewnie ktoś z pomocy jest bliski odejścia.... :/
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
cuul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cuul
Znajdź inne posty napisane przez cuul