Mario Nh napisał(a):

Oczywiście, że wypada się cieszyć, aczkolwiek... 
Ktoś mi w pracy mówił, że podobno Wisła jest pozyskania wielkiej gwiazdy "która przyciągnie kibiców na trybuny". W takim kontekście podobno wypowiadział się Basałaj. Słyszano coś na ten temat?
Może maci0s? I nie pisze tego ironicznie.
Chavez jest bardzo dobrym obrońcą jak dla Wisły.
|
Ponoc napastnik, ale ja wolalbym dobrego prawego skrzydlowego.. Jezeli Zarzad jest tak pewny Pajlicia ze zatrudnia Go bez testow sportowych to brakuje tylko kogos konkretnego na prawe skrzydlo..... W koncu jest do kogo zagrywac, napastnikow juz mamy
