RAF napisał(a):

|
Nie goraczkuj sie.... Informacje Maci0s'a i Zbymak'a sie sprawdzaja. Wiec moze troche pokory. Wypada sie cieszyc ze cos sie dzieje w klubie ze to jeszcze nie koniec wzmocnien. A dzis o 20:00 WISLA DO BOJU!!
|
Oczywiście, że wypada się cieszyć, aczkolwiek...
Ktoś mi w pracy mówił, że podobno Wisła jest pozyskania wielkiej gwiazdy "która przyciągnie kibiców na trybuny". W takim kontekście podobno wypowiadział się Basałaj. Słyszano coś na ten temat?
Może maci0s? I nie pisze tego ironicznie.
Chavez jest bardzo dobrym obrońcą jak dla Wisły.