Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32260
Stary 29.07.2010, 14:45
RAF napisał(a):Wyświetl post
Nie goraczkuj sie.... Informacje Maci0s'a i Zbymak'a sie sprawdzaja. Wiec moze troche pokory. Wypada sie cieszyc ze cos sie dzieje w klubie ze to jeszcze nie koniec wzmocnien. A dzis o 20:00 WISLA DO BOJU!!
Oczywiście, że wypada się cieszyć, aczkolwiek...

Ktoś mi w pracy mówił, że podobno Wisła jest pozyskania wielkiej gwiazdy "która przyciągnie kibiców na trybuny". W takim kontekście podobno wypowiadział się Basałaj. Słyszano coś na ten temat?
Może maci0s? I nie pisze tego ironicznie.
Chavez jest bardzo dobrym obrońcą jak dla Wisły.
Odpowiedz cytując