Mario Nh napisał(a):

Za takie pisanie powinieneś dostac tydzień odpoczynku.
Ja też sobie napisze "Jutro Chavez na 99% wzmocni obronę i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zostanie zakontraktowany nowy pomocnik..." też mi kurde sztuka
|
Drogi Mario Nh jak ja pisze posta w tym stylu to nie znaczy, że robię to dla samego napisania go tylko coś wiem... Nie denerwuj się, dzisiaj macie święto na dzielnicy
Co do tego, że to żadna sztuka... Napisz coś takiego i jak się nie sprawdzi to zobaczymy co zrobi z Tobą forum

Bez napinki

Pozdrawiam