Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#510
Stary 29.07.2010, 14:39
Na pewno na niekorzyść Polonii działa:
- trener Bakero
- kominy płacowe nowych graczy + trudny charakter Ebiego

Jednak faktem jest, że kupili kilku ciekawych grajków, jeśli będzie dobra atmosfera w drużynie i dobrze zaczną sezon, mogą być groźni.

PS. No i ponoć to nie koniec ich wzmocnień.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując