|
Ja mysle ze ta gadka ze Polonia bedzie walczyc o MP to takie czcze paplanie jak co roku prawie. Niby nic nie stoi im na przeszkodzie, do tego ciekawe wzmocnienia, ale jak zycie zyciem to Dyskobolia Warszawa zaliczy pare dolkow i zenujacych porazek po ktorych pewnie JW zmieni trenera a z marzen o MP zostanie tylko "spokojny zapas nad strefa spadkowa".
|