Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#509
Stary 29.07.2010, 14:34
Ja mysle ze ta gadka ze Polonia bedzie walczyc o MP to takie czcze paplanie jak co roku prawie. Niby nic nie stoi im na przeszkodzie, do tego ciekawe wzmocnienia, ale jak zycie zyciem to Dyskobolia Warszawa zaliczy pare dolkow i zenujacych porazek po ktorych pewnie JW zmieni trenera a z marzen o MP zostanie tylko "spokojny zapas nad strefa spadkowa".
DysoN
Odpowiedz cytując