Wyświetl pojedynczy post
..DRAGON..
Banita
 
Od: 06.2004
Skąd: 19 lat na R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32251
Stary 29.07.2010, 14:33
Całe szczęście że Canrtoro nie wraca do Argentyny, przecież jego synowie muszą zasilić kiedyś Wisłe!!!
Odpowiedz cytując