Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
..DRAGON..
Banita
Od: 06.2004
Skąd: 19 lat na R22
Offline
#
32251
29.07.2010, 14:33
Całe szczęście że Canrtoro nie wraca do Argentyny, przecież jego synowie muszą zasilić kiedyś Wisłe!!!
..DRAGON..
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez ..DRAGON..