iiYama napisał(a):

A tak z innej beczki, to czy ktoś może obiektywnie powiedzieć czy ten koleś rzeczywiście jest taki niezły jak się uważa?
Żadnego meczu Hondurasu na MŚ nie widziałem więc dla mnie on jest taki sam no name jak Bunoza czy Marcelo zanim się rozkręcił.
Warto się cieszyć czy nie? 
A pozatym to zdaje się ma być wypożyczenie jedynie :/
|
A ja Ci moge powiedziec, ze za rok o Chavezie bedzie sie tyle mowiło co o Marcelo. Nie na darmo interesowały sie nim kluby m.in z Anglii. Wcale sie nie zdziwie, jak zostanie najlepszym obronca rundy jesiennej a potem całej ekstraklasy
