Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32245
Stary 29.07.2010, 14:30
A tak z innej beczki, to czy ktoś może obiektywnie powiedzieć czy ten koleś rzeczywiście jest taki niezły jak się uważa?

Żadnego meczu Hondurasu na MŚ nie widziałem więc dla mnie on jest taki sam no name jak Bunoza czy Marcelo zanim się rozkręcił.

Warto się cieszyć czy nie?

A pozatym to zdaje się ma być wypożyczenie jedynie :/
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując