zbymak napisał(a):

Pisałem ,że jutro bo planowana jest prezentacja.Jutro moze byc jeszcze ktos oprocz Chaveza
|
Moim zdaniem tym drugim będzie ... zbymak

. Zostanie zaprezentowany razem z Chavezem bo klub w końcu zdecydował się ujawnić jego personalia

.