Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7354
Stary 29.07.2010, 14:22
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Pisałem ,że jutro bo planowana jest prezentacja.Jutro moze byc jeszcze ktos oprocz Chaveza
Moim zdaniem tym drugim będzie ... zbymak . Zostanie zaprezentowany razem z Chavezem bo klub w końcu zdecydował się ujawnić jego personalia .
Odpowiedz cytując