Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1196
Stary 29.07.2010, 14:18
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Mistel, ty miałeś już drugi egzamin? W takim krótkim okresie? Czy ja źle zrozumiałem?
Tak, miałem, bo jutro mam operację kolana i mnie terminy goniły.

WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że jak on Ci wjechał w d... to egzamin jest przerywany, ale czy zwrócili Ci pieniądze ? Dawniej już nie pamiętamjak było...
Nie zwrócili mi pieniędzy. Jak policja załatwiła wszystkie formalności to kontynuowaliśmy jazdę, bo wgniecenie nie było duże. Ale dostałem "-" w kategorii przejazdów przez torowiska

Nie chciałem przerywać, bo jak pisałem wyżej, terminy mnie gonią a ten dzisiejszy załatwiłem fartownie.
Odpowiedz cytując