StelmiOriginal napisał(a):

Mistel, ty miałeś już drugi egzamin? W takim krótkim okresie? Czy ja źle zrozumiałem?
|
Tak, miałem, bo jutro mam operację kolana i mnie terminy goniły.
WiselkaMLP napisał(a):

|
Rozumiem, że jak on Ci wjechał w d... to egzamin jest przerywany, ale czy zwrócili Ci pieniądze ? Dawniej już nie pamiętamjak było...
|
Nie zwrócili mi pieniędzy. Jak policja załatwiła wszystkie formalności to kontynuowaliśmy jazdę, bo wgniecenie nie było duże. Ale dostałem "-" w kategorii przejazdów przez torowiska
Nie chciałem przerywać, bo jak pisałem wyżej, terminy mnie gonią a ten dzisiejszy załatwiłem fartownie.