Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
spontants
Banita
Od: 07.2010
Skąd: Zabierzów/Kraków
Offline
#
32238
29.07.2010, 14:16
Pisałem wczoraj ze dostanie prezent na urodziny
(koszulke Wisełki) ;]
spontants
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez spontants