Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
32224
29.07.2010, 14:09
Muszę rzec, że gość jest baardzo konkretny
Na zdjęciu nie wygląda jakby był w Krakowie na zesłaniu
woocashx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do woocashx
Znajdź inne posty napisane przez woocashx