|
Nie wiem czy w tej chwili można pisać o stadionie , ale jeśli tak to ja się chciałem spytać może ktoś wie , kiedy będą montować piłko chwyty za bramkami ?
Ciekawe jak będą wyglądać tak wolno stojące miedzy bramką a słupkami od kamer.
Kiedyś wbudowane były w płot odgradzający trybunę od stadionu to nie rzucały się tak w oczy.
|