Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13197
Stary 29.07.2010, 14:06
Nie wiem czy w tej chwili można pisać o stadionie , ale jeśli tak to ja się chciałem spytać może ktoś wie , kiedy będą montować piłko chwyty za bramkami ?
Ciekawe jak będą wyglądać tak wolno stojące miedzy bramką a słupkami od kamer.
Kiedyś wbudowane były w płot odgradzający trybunę od stadionu to nie rzucały się tak w oczy.
Odpowiedz cytując