Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13196
Stary 29.07.2010, 14:00
Ja tylko jednego nie rozumiem - niektórzy mają ogromne pretensje, że nie znalazło się 10 osób do zbierania podpisów, a sami w tym kierunku nic nie zrobili, pewnie nawet nie zapytali Pana Olszówki jak można pomóc. Wieje hipokryzją. I na tym powinna się skończyć ta dyskusja.

Ważne, że Pan Darek ostatecznie kładzie na biurko prezydenta swoją interpelację.
Odpowiedz cytując