mitmichael napisał(a):

|
Boguski tak naprawde jeszcze wszystkim krytykom pokaze, ze wiele moze zrobic dla dobra druzyny. Rozliczyc go mozna bedzie po rundzie jesiennej a nie po dwoch meczach z Szawle.
|
Też tak uważam.
A tak z innej beczki, info z Facebooka:
"Wisła Kraków Na meczu Wisła - Karabach będzie gość specjalny. I nie myślimy tu o trenerze reprezentacji Azerbejdżanu. Kto? Odpowiedź już niedługo na stronie oficjalnej"
Czyżby Chavez?