Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
32215
29.07.2010, 13:37
MCX
napisał(a):
http://www.90minut.pl/news/124/news1...t-z-Wisla.html
Nie po to nie tak dawno przedłużano z Boguskim kontrakt, żeby go się teraz pozbyć.
Obok Żurawskiego, Garguły i Brożka może on być naszym najważniejszym zawodnikiem w ofensywie w tym sezonie.
Boguski tak naprawde jeszcze wszystkim krytykom pokaze, ze wiele moze zrobic dla dobra druzyny. Rozliczyc go mozna bedzie po rundzie jesiennej a nie po dwoch meczach z Szawle.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael