Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
pcpcpc
Banita
Od: 04.2010
Offline
#
7323
29.07.2010, 13:31
Dajcie na luz beda transfery to beda nie bedzie to nie mamy 7 graczy na obrone 3 graczy ewentualnie moze grac tam singlar lb diaz wiec do zimy lub lata starczyc na nasza lige powino
pcpcpc
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pcpcpc