Wyświetl pojedynczy post
pcpcpc
Banita
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7323
Stary 29.07.2010, 13:31
Dajcie na luz beda transfery to beda nie bedzie to nie mamy 7 graczy na obrone 3 graczy ewentualnie moze grac tam singlar lb diaz wiec do zimy lub lata starczyc na nasza lige powino
Odpowiedz cytując