Nowohucianin^^ napisał(a):

Jak włączyć w Orange koszt rozmowy po zakończeniu połączenia. Tak żeby przychodziło smsem. ?
|
prosze bardzo: Aby włączyć blokadę dla swojego numeru należy wysłać SMS-a o treści
AKT pod numer 530. Aby wyłączyć blokadę należy wysłać SMS-a o treści
DEAKT pod numer 530. Koszt obu SMS-ów to 20 groszy. Usługę można także włączyć poprzez stronę internetową operatora.
