Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17434
Stary 29.07.2010, 13:30
Nowohucianin^^ napisał(a):Wyświetl post
Jak włączyć w Orange koszt rozmowy po zakończeniu połączenia. Tak żeby przychodziło smsem. ?

prosze bardzo: Aby włączyć blokadę dla swojego numeru należy wysłać SMS-a o treści AKT pod numer 530. Aby wyłączyć blokadę należy wysłać SMS-a o treści DEAKT pod numer 530. Koszt obu SMS-ów to 20 groszy. Usługę można także włączyć poprzez stronę internetową operatora.

Odpowiedz cytując