|
Dwa sezony temu wszyscy cieszyli sie z dobrej gry Bogusi a teraz dajcie mu czas po kontuzji.
To samo wszyscy psioczyli by sie pozbyc Brożka a potem ryp i 2 korony Króla Strzelców
Dajcie na luz Bogusi jest ok
Powiem tak jak wy bylibyscie w zarzadzie to wisła poszła by na dno z takim rozumowaniem
|