Wyświetl pojedynczy post
pcpcpc
Banita
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32213
Stary 29.07.2010, 13:30
Dwa sezony temu wszyscy cieszyli sie z dobrej gry Bogusi a teraz dajcie mu czas po kontuzji.
To samo wszyscy psioczyli by sie pozbyc Brożka a potem ryp i 2 korony Króla Strzelców

Dajcie na luz Bogusi jest ok


Powiem tak jak wy bylibyscie w zarzadzie to wisła poszła by na dno z takim rozumowaniem
Odpowiedz cytując