|
A nie lepiej zrobic listy wysłać wszystkim na e-maila czysta lste kazdy by zebrał podpisy od znjomych i dostarczył by do punktu zbiurki list lub wysła poczta i załoze sie ze bysmy izbierali bardzo duzo. A takie zbieranie ludzi nie ma sensu bo ludzie pracuja. A niech z 1000 osób przyłaczy sie do akcji i zbierze podpisy znjomych kumpli rodziny i bedzie tego duzo
|