Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1356
Stary 29.07.2010, 13:17
Mój znajomy niedawno był na spotkaniu z jednym z członków zarządu JW Construction. Oni tam wszyscy się Polonią super-jarają. Cała rozmowa im się jakoś koszmarnie nie kleiła aż do momentu, kiedy zdesperowany chłopak rzucił temat Polonii (starając się przy tym bardzo, żeby mu przypadkiem się nóż w kieszeni nie otworzył ) - od razu podziałało, podobno przedstawiciele JW zapalili się jak dzieci - oni mogą godzinami tylko o tym.

Z tego w sumie wiele nie wynika, ale może być po prostu, że Polonia dla firmy i dla samego JW to po prostu hobby + zajarałka dla kilku fanów KSP w firmie
Legionista
Odpowiedz cytując