Donki napisał(a):

A czy ty kibicujesz Legii w pucharach ?
|
Oczywiśćie. A gdy grają mecz, zapalam pochodnie i urządzam huczne wesele

Poza Wisłą rzecz jasna i Jagą nie kibicuje w tegorocznych pucharach nikomu. Ruch mi jest obojętny. Lech niech odpadnie i święto.
