|
Jakby przyszli Chavez i Kozak, to w Wiśle byłby taki komfort (a przynajmniej pozorny na papierze) stabilności i różnorodności w kadrze, jakiego nie było od dawna.
If I'm an ass, I should say so. If I don't, somebody else will. If I say it first, that disarms them.
|