Wyświetl pojedynczy post
Salt The Fries
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Radzyń Podlaski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7311
Stary 29.07.2010, 13:11
Jakby przyszli Chavez i Kozak, to w Wiśle byłby taki komfort (a przynajmniej pozorny na papierze) stabilności i różnorodności w kadrze, jakiego nie było od dawna.
If I'm an ass, I should say so. If I don't, somebody else will. If I say it first, that disarms them.
Odpowiedz cytując